אודות "פרקטופ"

"פרקטופ" הינה חברה ותיקה בעלת מוניטין אמין בשירות של ייצור ושיווק מגוון פרקטים מרהיבים בהתאמה אישית, אנו מתמחים בשיווק והתקנת פרקטים מכל הסוגים.
מהמובילות בייצור שיווק והתקנת פרקטים. כל סוגי הפרקטים מהמתקדמות לבנייה ולתעשייה. החברה נוסדה בשנת 1980.
פרקט טופ נמצאת בתנופת צמיחה ומשיקה בכל שנה מוצרים חדישים ומתקדמים, תוך שימת דגש על מתן פתרונות ייחודיים במוצרי נישה ובתחום הבניה האקולוגית. פרקט טופ מפתחת, מעצבת, מייצרת ומשווקת פרקטים מעוצבים מכל הסוגים כגון: פרקט לבן, פרקט למינציה, פרקט עץ ועוד, המשמשים את ענף הבנייה והתעשייה.
הידע הרב ויכולת הייצור הגבוהה, תפיסת השיווק הייחודית בתחומה כמו גם גמישות בהתאמת הפתרונות ללקוח, מקנים לחברה יתרון ניכר בקרב קהל לקוחותיה והשווקים ובשוק הבניה.
פרקט טופ מוסמכת לניהול איכות והתקנת פרקטים ואנו  מקפידים על איכות החומר ועבודת התקנת הפרקטים, השטיחים, ו PVC.  החברה פועלת לפי התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי ועל פי תקנים בינלאומיים. אנו עובדים עם מוצרים בעלי תקן אש בדרגה גבוהה, עמידות בשחיקה וחומרים מתקדמים.

בעלי חברת פרקטופ הינם בעלי מוניטין ונסיון אמין של 25 שנים בתחום הפרקטים והשטיחים מכל הסוגים. חברתנו היא מבין המובילות בשיווק והתקנת פרקטים ושטיחים, אנו עובדים עם המוצרים המתקדמים ביותר ומתחייבים למחירים הזולים ביותר.
סוכני החברה ומתקיניה פזורים לכל רחבי הארץ, הידע הרב ויכולת הייצור הגבוהה, תפיסת השיווק הייחודית בתחומה כמו גם גמישות בהתאמת הפתרונות ללקוח, מקנים לחברה יתרון ניכר בקרב קהל לקוחותיה ובשוק הבנייה.
 ניתן להגיע להתרשם באולם התצוגה שלנו ברחוב האורגים 21 ביתן 15 חולון.
 

logo

רח' האורגים 21, ביתן 15, מיקוד 5885701 חולון,
טל. 03-6206203
יעקב 054-5774546