התקנת רצפת PVC – פי וי סי לרצפה מחיר

כיצד נקבעת רמת השחיקה של פי וי סי ?

כדי להשיב על שאלה זאת יש לקבל קצת רקע על רצפת PVC  פי וי סי הוא פולימר.

כלומר שרשרת ארוכה מאוד של תרכובות כימיות החוזרות על עצמן, ומחוברות זו לזו על ידי שיתוף אלקטרונים. פולימר הפי וי סי, התגלה במקרה במעבדה, כאשר חומר קשיח בצבע לבן, נשאר על דפנות של מבחנות לאחר ניסויים שנערכו בהם.

המדענים שגילו את החומר, החלו לחשוב על רעיונות כיצד להפוך את החומר מתאים לתעשייה.

למטרה זאת, היה עליהם לפתור את בעיית קשיחותו של החומר, ולהפוך אותו לחומר פחות שחיק. בעיות אלו נפתרו באמצעות תוספת חומרים נוספים אל הפי וי סי, במהלך הייצור שלו.

כיום משמש הפי וי סי, כמעט בכול הענפים האפשריים, לבניין, לכלי בית, לחלקי אלקטרוניקה, לתעשיית הרכב ואף לתעשיית הצעצועים.

לפי וי סי מקצועי, המיועד לייצור פרקטים, מוסיפים בשעת הייצור חומרים להגמשה ולמניעת שחיקה, כן מוסיפים חומרים ההופכים את המוצר המוגמר, עמיד בפני שריפה. ככול שתוספים אלו יעילים יותר, הם גם יקרים יותר.

אנו לא חוסכים בכסף, אצלנו משתמשים בפי וי סי מקצועי, המכיל תוספים איכותיים, אשר משטח גמיש ועמיד בפני שחיקה. מקצועיותנו, לא מתבטאת רק באיכות המוצר.

אנו מחזיקים צוות התקנה מקצועי ומיומן אשר ידריך, ילווה, ויבצע עבורכם, את התקנת הפרקט משלב המדידה, עבור להכנת הרצפה להתקנה, וכלה בהתקנת היריעות, הלחמתן זו לזו, והדבקתם אל הרצפה.

פי וי סי לרצפה מחיר

 

לפרטים נוספים אודות רצפת PVC צרו קשר עוד היום עם חברת פרקטופ ונשמח לסייע. אם אתם מחפשים עבור התקנת פי וי סי לרצפה מחיר אטרקטיבי, חברת פרקטופ היא הכתובת הנכונה.

אם אתם מחפשים פרטים אודות פי וי סי אנטי סטטי אז הגעתם למקום הנכון

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים – 054-577-4546